Zpět do obchodu

Registrace

O nás

 

 Přímý dovozce topných systémů  LFBros_Logo_small 

Jsme přímými dovozci teplovzdušného topení firmy LF Bros. Po krátkém působení v ČR expandujeme dále na evropské trhy. V roce 2019 otevíráme zastoupení pro Německo a německy mluvící region. Věnujeme se výhradně importu, distribuci, záručnímu a pozáručnímu servisu výrobků LF Bros. Samotná historie firmy sahá až do roku 2003. Za tuto dobu si tak výrobky LF Bros získaly patřičné renomé a vydobyly si tak pevné postavení ve skupině topných systémů jako jsou produkty Webasto, Eberspächer, Truma nebo Planar. O jejich oblíbenosti svědčí bezesporu prodejnost, která číní jen na evropském trhu přes 200.000 ks ročně.

Firma LF Bros má své vývojové oddělení a právě díky vývoji a spolehlivosti produktů se stala velmi populární na různých trzích a to nejen v Evropě. Vysoká prodejnost systémů LF Bros v severských zemích vypovídá o výkonu, kvalitě a spolehlivosti. Teplovzdušné systémy disponují certifikací CE, EAC a E9. Komunikace řídící jednotky probíhá digitálně na bázi CAN-BUS. Díky informacím z řídící jednotky tak probíhá přesná diagnostika systému.

 

logo

Maloobchodní prodej
Velkoobchodní prodej
Záruční servis
Pozáruční servis
Prodej náhradních dílů 

germany_smallZastoupení pro Německo

 rez_2 

 

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení