O nás

 

Přímý dovozce topných systémů  LFBros_Logo_small 

Maloobchodní prodej
Velkoobchodní prodej
Záruční servis
Pozáruční servis
Prodej náhradních dílů

 

Jsme přímými dovozci teplovzdušného topení firmy LF Bros. Po krátkém působení v ČR expandujeme dále na evropské trhy. V roce 2019 otevíráme zastoupení pro Německo a věnujeme se výhradně dovozu, distribuci, záručnímu a pozáručnímu servisu výrobků firmy LF Bros. Tradice výrobce sahá až do roku 2003 a je srovnatelnou alternativou topných systémů typu Webasto, Truma, Eberspächer nebo Planar.

germany_smallZastoupení pro Německo

 

Firma LF Bros má své vývojové oddělení a právě díky vývoji a spolehlivosti produktů se stala velmi populární na různých trzích a to nejen v Evropě. Vysoká prodejnost systémů LF Bros v severských zemích vypovídá o výkonu, kvalitě a spolehlivosti. Ročně se prodá na evropském trhu přes 200.000 tĚchto topných systémů.

Teplovzdušné systémy disponují certifikací CE, EAC, E9, RoHS a výrobky plní krytí IP44, což umožnuje různorodé použití bez ohledu na povětrnostní podmínky. Teplovzdušné topení tak lze umístit i mimo vnitřní prostor, jelikož je odolné proti proniknutí menších částic a rovněž odolné vůči stříkající vodě.

 

 rez_2 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.