POZOR - od 29.01.2024 - ZMĚNA ÚČTU PRO VEŠKERÉ PLATBY
Zpět do obchodu

Registrace

Vážení kolegové,

 

pevně věřím, že letošní sezóna je úspěšná alespoň tak, jako ty předchozí. Aby tomu bylo i nadále, připravujeme pro vás novinky, které nám všem pomohou efektivněji vstoupit do příští sezóny. Připravili jsme krátký formulář, jehož vyplněním nám pomůžete vytvořit podmínky, které vám v příštím roce pomůžou. Samotné vyplnění vám nezabere více jak 3 minuty. Rád bych Vám předem poděkoval za jeho vyplnění do konce února 2023 a věřím, že pro vás bude přínosem.

Formulář se týká následujících bodů:

 

NOVINKA - Vodní nezávislé topení typu Webasto

Nově jsme rozšířili sortiment o vodní nezávislé teplovodní topení typu Webasto. Produkty nabízíme jak ve verzi naftové, tak nově i benzinové. Samozřejmostí je ovládání pomocí GSM modulu a rovněž CE certifikace pro prodej a provoz na pozemních komunikacích EU. Představení a školení proběhne v dubnovém školení.

 

 KONTAKTNÍ INFORMACE - Aktualizace dat na našem webu

 V rámci zefektivnění jsme se rozhodli aktualizovat informace na našem webu. Nově budou zveřejněny kontakty jen na aktivní firmy, s aktivním odběrem našich produktů. Ti, kteří za sezónu 2022 - 2023 nemají žádné odběry, budou automaticky vymazáni.(V případě dotazů ohledně inzerce na našem webu mě neváhejte kontaktovat na tel.: 775 656 356).

Tento krok má za úkol zefektivnit proces od poptávek zákazníků k samotné realizaci a zamezit tak zbytečným poptávkám. Proto pod vaše kontaktní informace nově uvedeme i popis činnosti ohledně konkrétních montáží našich produktů, které poskytujete. Předehřevy motoru, teplovzdušná nebo teplovodní nezávislá topení, chceme tak zamezit zbytečným telefonátům od zákazníků a vy tím získáte více času.

 

ŠKOLENÍ - Jaro 2023

Na měsíc duben pro Vás připravujeme jednodenní školení. Témata se budou týkat všech námi nabízených produktů ze současné nabídky, rovněž se budeme věnovat problematice při montážích. Na závěr obdržíte aktuální certifikáty o úspěšném absolvování. Konkrétní datum a informace upřesníme na základě zájmu o školení.

 

KLIKNUTÍM VYPLNÍTE FORMULÁŘ 

 

Předem děkuji a jsem s pozdravem, Jan Veselý. 

Zpět do obchodu