POZOR - od 29.01.2024 - ZMĚNA ÚČTU PRO VEŠKERÉ PLATBY
Zpět do obchodu

Registrace

Jaké topení?

 

 

Předehřevy LFBros

 

Předehřevy motoru spadají to teplovodních topení a jsou určeny pro zahřátí spalovacího motoru vozidla se systémem vodního chlazení. Díky topné spirále, termostatu a čerpadlu v předehřívači, je agregát vozu rovnoměrně předehříván na provozní teplotu. S použitím předehřívače je start motoru i v zimě šetrný. Startem již zahřátého agregátu se motor pomaleji opotřebovává, má nižší spotřebu paliva a zároveň produkuje méně škodlivých spalin. Napájení předehřevu motoru zajišťuje střídavý proud s napětím 230V. Oběh předehřáté chladící směsi zajišťuje výtlačné čerpadlo, ideální teplotu hlídají dva termostaty, které udržují chladící směs v rozmezí 50°C až 55°C. V naší nabídce je pak několik typů v závislosti na příkonu předehřívače a tvaru produktu. Jedná se o praktický a univerzální spotřebič pro většinu automobilů. Zde si můžete ověřit, jestli je vhodný právě pro Vaší značku vozu a rovněž získat mnoho dalších užitečných informací.

PREHEAT info

 

 

 

vodni topeni EVO

 

Nezávislé vodní topení je prakticky lepší, nezávislá alternativa předešlého předehřevu motoru. Zásadním rozdílem je, že nepotřebuje zásuvku a je tak prakticky soběstačným systémem. Z palivové nádrže si nezávislé topení nasává pohonné hmoty, které spaluje v komoře. Přes výměník dochází k ohřevu nemrznoucí směsi, kterou nezávislé vodní topení EVO svým čerpadlem rozvádí do motoru a radiátoru. Tam dochází k sepnutí ventilátoru vozu a tím máte zajištěný nejen komfort posádky, rozmražená skla, ale především je motor zahřátý na provozní teplotu. Za pomoci topení EVO eliminujete nejen mechanické opotřebení vlastního motoru vozu, snižujete spotřebu PHM a rovněž se nezanáší zbytečně filtr pevných částic díky studeným startům, které žádnému z vozů neprospějí. Zde si můžete prohlédnout naší nabídku nezávislých topení EVO.

VODNI_T info

 

 

 

horkovzdušné topeni

 

Nezávislé naftové topení do obytných automobilů, pracovních strojů, lodí, skladů a jiných objektů, kde je zapotřebí temperovat teplotu prostoru. Funkci tohoto systému topení zajišťuje hoření pohonných hmot, které si tento systém čerpá z nádrže vozidla. Vznikající teplo se přes žebrovaný povrch těla topení ventilátorem rozfouká do obytného prostoru. Topení se skládá ze dvou hermeticky uzavřených okruhů, proto je bezpečné. Vysoká efektivita horkovzdušných topení zajišťuje provoz za minimální náklady. Topení umožňuje například termostatický nebo výkonový režim. O pohodlí se pak stará dálkové ovládání, GSM ovládání nebo časovače. Horkovzdušné topení nabízíme hned v několika variantách a to dle napětí 12V / 24V a dále dle výkonu 2kW, 3kW a 5kW. Vysoký výkon, tichý provoz, nízká spotřeba a kvalita jsou hlavní devizou těchto systémů, které Vám zpříjemní například pobyt na cestách. V naší nabídce pak naleznete produkty výrobců LF Bros nebo Autoterm. 

HORKOVZDUCH info

Zpět do obchodu