POZOR - od 29.01.2024 - ZMĚNA ÚČTU PRO VEŠKERÉ PLATBY
Zpět do obchodu

Registrace

Mazda

predehrev_kontakt

 

Předehřevy motoru LFBros_Logo_small jsou určeny pro Vaši značku automobilu.

Ohřívače jsou vhodné pro zážehové i vznětové agregáty automobilu a celkově zlepšují vlastnosti chodu motoru.

Snadná montáž, nízká pořizovací cena a následná úspora pohonných hmot nejsou jedinou devizou těchto předehřevů. Je zapotřebí také zmínit celkově nižší opotřebení motorových součástí, snížení emisí, prodloužení životnosti DPF filtru a v neposlední řadě komfort posádky. To už jsou argumenty, které stojí za zvážení.

Stačí si jen vybrat konkrétní model, který lze bez problému umístit na základě volného prostoru v motorové oblasti. Nejprodávanějším modelem je Little Dragon o příkonu 2000w, který disponuje dostatečným výkonem pro naftové i benzinové agregáty a navíc je vybavený praktickým držákem. Levnější variantou je model Little Q 1500w, který má opravdu malé rozměry a výkon stačí pro všechny čtyřválcové agregáty.

 

PŘEDEHŘEVY MOTORU PRO VÁŠ AUTOMOBIL ZAKOUPÍTE ZDE.

 

Co je univerzální předehřev motoru LFBros_Logo_small?

Univerzální předehřev motoru LF Bros je určen pro zahřátí spalovacích motorů vozidel se systémem vodního chlazení. Díky topné spirále, termostatu a čerpadlu v ohřívači, je motor vozu rovnoměrně předehříván na provozní teplotu. S použitím předehřívače je start motoru i v zimě šetrný. Startem již zahřátého agregátu se motor pomaleji opotřebovává, má nižší spotřebu paliva a zároveň produkuje méně škodlivých spalin. Napájení předehřevu motoru zajišťuje střídavý proud s napětím 230V. Oběh předehřáté chladící směsi zajišťuje výtlačné čerpadlo, ideální teplotu hlídají dva termostaty, které udržují chladící směs v rozmezí 50°C až 55°C. 

 

Jaké je využití pro předehřev motoru LFBros_Logo_small?

Univerzální předehřevy motoru LF Bros se používají do osobních, dodávkových, nákladních automobilů a pracovních strojů. Ideální volbou je pak pro vozidla, které ihned po startu potřebují vyšší výkon jako například sanitní vozy nebo jiné výjezdové automobily, které jsou díky předehřátí prakticky vždy připraveny k výjezdu. Díky předehřátému motoru se tak zabrání vyššímu opotřebení mechanických částí, snižuje se spotřeba, vzniká tak méně škodlivých spalin a v neposlední řadě dochází k prodloužení životnosti autobaterie, která tak čelí několikanásobně nižším startovním odběrům. Vlastní pohonná jednotka je také s předehřevem ušetřena a motor tak lze dříve využít na plný výkon.

 

Má předehřev LFBros_Logo_small vliv na vytápění vozidla?

Samozřejmě, předehřev motoru má vliv nejen na samotnou pohonnou jednotku, ale i na pohodlí posádky uvnitř vozu. Po nastartování, je díky předehřevu motor zahřátý prakticky na provozní teplotu a díky tomu můžete dříve vytápět kabinu vozu. Nejen, že šetříte Vaše vozidlo před studenými starty, ale i sobě tak dopřejete příjemný komfort.

 

Výhody vozidla s předehřevem motoru LFBros_Logo_small

PRODLOUŽENÍ ŽIVOTNOSTI AKUMULÁTORU, NIŽŠÍ ODBĚRY ENERGIE
SNÍŽENÍ SPOTŘEBY PALIVA A VÝFUKOVÝCH ZPLODIN
POMALEJŠÍ ZANÁŠENÍ FILTRU PEVNÝCH ČÁSTIC
SNÍŽENÍ OPOTŘEBENÍ MECHANICKÝCH ČÁSTÍ POHONNÉ JEDNOTKY
OKAMŽITÉ VYUŽITÍ MAXIMÁLNÍHO VÝKONU MOTORU
RYCHLÉ VYTÁPĚNÍ KABINY VOZIDLA

  

Snadná montáž předehřevu LFBros_Logo_small

Samotná montáž je velmi rychlá a snadná, obecně lze říci, že se předehřívač nasadí mezi výměník tepla a motor vozidla. Detailní popis montáže naleznete v přibaleném návodu. V každém balení dodáváme dva T-kusy, které umožní jak sériové, tak paralelní zapojení. Vše závisí na konstrukci Vašeho vozidla. Všeobecně lze doporučit snadnější zapojení - sériové, které je efektivnější a dochází tak k menším energetickým ztrátám.

  

Spínací hodiny pro předehřev motoru LFBros_Logo_small s krytím IP44

Pomocí programovatelných spínacích hodin můžete zvýšit komfort předehřevu motoru na maximum. Nastavíte čas zapnutí předehřevu motoru a nastoupíte již do nahřátého vozu. Spínací hodiny disponují krytím IP44 a jsou tak vhodné k venkovnímu použití. Nepotřebujete ani garáž, bohatě stačí parkovací stání a teplé starty máte po celý rok.

 

PŘEDEHŘEVY MOTORU PRO VÁŠ AUTOMOBIL ZAKOUPÍTE ZDE.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu